UNIROYAL

Více než 30 let značka Uniroyal reprezentuje vysokou úroveň odborných znalostí ve vývoji pneumatik do deště.Vedoucí pozice byla potvrzena širokou řadou nezávislých testů. Náš slogan \"Uniroyal - pneumatiky do deště\" je jedním z nejznámějších v celé Evropě.Naším cílem je vaše bezpečí na vozovce kdykoliv - i když prší.Nejvyšší úroveň bezpečí na mokré vozovce - to je naše firemní filozofie. V Německu například prší okolo 170 dní v roce a riziko nehody na mokré vozovce je dvakrát vyšší než na suché.Výzkumem do bezpečí.

Nás vývoj výrobků je založen na intenzivním výzkumu. Naše neustálé vylepšování všech částí pneumatiky od dezénu a běhounu až ke směsi činí naše jméno synonymem pro technologii pneumatik do deště. Prostě: naše pneumatiky jsou dobré na suchu, ale ještě lepší v dešti!

Existuje dobrý důvod proto, proč pneumatiky se symbolem deštníku pravidelně vítězí v testech. Neustálý výzkum a vývoj dezénů i směsí zajistil, že je Uniroyal synonymem pneumatik do deště.

Klíčová data ve vývoji pneumatik

1898: Englebert začíná vyrábět pneumatiky pro jízdní kola a automobily, stává se tak první společností vyrábějící pneumatiky v Beneluxu a jednou z prvních v Evropě.

1899: První ocenění v tisku za dobrý výkon pneumatik Englebert v závodě automobilů.

1904: Vývoj pneumatiky s pásovým dezénem.

1905: Čestné ocenění pro pneumatiky Englebert na Světovém veletrhu.

1906: Vítězství v závodě v Ardénách, Minerva na Englebertových pneu s cik-cak dezénem.

1932: Začíná výroba super balónové pneumatiky.

1933: Kostra pneumatiky je poprvé vyrobena z umělé tkaniny.

1948: Je představena pneumatika Volumax, nízkotlaká pneumatika.

1950: Je uvedena na trh pneumatika Stable Max, první Uniroyal radiální pneumatika s rayonovou kostrou.

1955: Představení J55 pro osobní a lehká nákladní vozidla.

1959: \"Max\", první radiální pneu s ocelovým nárazníkem.

1969: Magazín \"Auto, Motor und Sport\" ocenil první pneumatiku do deště, rallye 180, jako vítěze testu. Rallye 180 je první pneumatika od Uniroyalu označená symbolem deštníku.

1970: Rallye 240 H vstupuje na trh.

1972:Je vyvinuta pneumatika rallye 340


 

Filtrovat podle ceny ?

12 položek

12 položek