Concaver

ALU KOLA CONCAVER - HYBRID FORGED SERIES. JEDINEČNÁ KOLA, KTERÁ SE PŘIZPŮSOBÍ VAŠEMU VOZU !

Tyto exklusivní hliníkové disky lze přispůsobit Vašem vozu přímo na míru ! Můžete si vybrat šířku disku od 8,5 až po 12 palců. Rozteč necháme vyrobit přímo pro Váš vůz na zakázku ! Zális disku neboli ET lze libovolně volit dle potřeby Vašeho vozu ! Dodání cca 14dní včetně výroby ! Alu kola CONCAVER jsou vyráběna v exklusivní povrchové úpravě: BRUSHED TITANIUM, CARBON GRAPHITE, DOUBLE TINTED BLACK, BRUSHED BRONZE a PLATINUM BLACK.


HLAVNÍ PŘEDNOSTI DISKŮ CONCAVER:

1. exklusivní design a kvalita zpracování
2. vyjímečná povrchová úprava a barva disků
3. možnost volby šířky disků a hodnoty ET
4. rozteč dělaná na zakázku i pro méně obvyklé vozy
6. středové krytky vyrobené z hliníku - Forged aluminium center cap

5. možnost kombinace šířky disku (vhodné např. pro některé vozy BMW, Mercedes, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Nissan GTR, Hellcat a další, které mají rozdílnou šířku na přední a zadní nápravě)


V případě, že máte zájem použít na Váš vůz např. širší zadní pneu, nebo chce mít disky méně zapadlé v podběhu a zarovnat je s blatníkem, použít širší rozměr disků, jiné ET apod., rádi Vám poradí a přepočítáme rozdíl dle originálních kol. Zkrátka vytvoříme Vám sadu kol na přání, která sedne přesně na Váš vůz a bude vypadat dobře. Naše společnost NEJKOLA s.r.o. je oficiálním dovozcem do ČR.

Filtrovat podle ceny ?

532 položek

532 položek