20.09.2016

Renovace a rozleštění světel

renovace_svetel.jpg
Provádíme profesionální vysoce účinnou renovaci starých, zmatněných nebo zažloutlých světlometů pomocí 3M profi brousící sady, která je momentálně jedna z nejlepších a nejdražších sad určených přímo na obnovu světel automobilů. Vůz získá po renovaci novější vzhled a především světla budou opět plnit 100% funkci, která je rovněž vyžadována při kontrolách na STK.

Rozleštění světel je možné domluvit v termínu Po až Pá od 8:00 do 18:00 hod. Lze provést na počkání za cca 1 hod. (Při čekání můžet využít náši čekací zónu uvnitř prodejny s PC s internetem, velkou TV, nápojovými automaty, WiFi). Mimo pracovní dobu lze provést po předchozí domluvě s příplatkem 300,-Kč.

Na rozleštěné světlomety lze po domluvě aplikovat ochranné vosky s nanotechnologií odpuzující vodu a s ochranou proti UV záření. V naší nabídce naleznete exklusivní výrobky na ochranu vozu od amerického výrobce Meguiars. Za zmínku stojí např. produkt MEGUIAR'S DEEP CRYSTAL ULTRA PAINT COATING - ŠPIČKOVÁ, EXTRÉMNĚ ODOLNÁ OCHRANA LAKU !

CENÍK RENOVACE SVĚTEL:

  1. Přední světlomet 1Ks 500,-Kč s DPH
  2. Přední světlomety 2Ks 990,-Kč s DPH
  3. Zadní světlomet 450,-Kč s DPH
  4. Zadní světlomety 2Ks 890,-Kč s DPH
  5. Při renovaci všech 4 světlometů zvýhodněná cena 1690,-Kč s DPH.

FOTOGALERIE RENOVACE SVĚTEL NEJKOLA: