20.09.2016

Autoservis NEJKOLA Olomouc

autoservis.jpg
Není servis jako servis. U nás váš vůz zbytečně nestojí několik dní. Vše pečlivě plánujeme a objednáváme naše zákazníky tak, abychom byly schopni opravy provést ihned na počkání nebo většinou v den převzetí. U složitějších oprav se vždy domluvíme předem na termínu předání. Většinu náhradních dílů jsme schopni zajistit v den přistavení vozu do našeho servisu. Je naší prioritou vůz kvalitně dokončit co nejdříve a umožnit prostor na dílně dalším zákazníkům.

AUTODIAGNOSTIKA, VÝMĚNA BRZD, TLUMIČŮ, VÝFUKŮ, PODVOZKOVÝCH DÍLŮ, KOMPONENT MOTORŮ, VÝMĚNA AUTOSKEL, SERVIS KLIMATIZACE, VÝMĚNA OLEJŮ, FILTRŮ, DROBNÉ ELEKTROPRÁCE a plno dalších služeb.

Naše společnost NEJKOLA s.r.o. poskytuje profesionální autoservis pro Váš automobil. Svěřte Váš vůz našemu autooservisu v Olomouci a my se postaráme, aby Vaše auto dál fungovalo jak má. Ať už potřebujete vyměnit olej, filtry, pořídit nové brzdy, tlumiče, čepy, spojku, udělat rozvody, doplnit kapaliny do chladiče, brzd, ostřikovačů nebo máte s vaším autem jiný problém, neváhejte Váš vůz přivést k nám do servisu v Olomouci – Černovíře, Na vlčinci 16/3.

Zajišťujeme rovněž přípravy vozů na STK včetně vyřízení kontroly.

Nabízíme veškeré auto-díly, od karosářských až po oleje, autobaterie, podvozkové díly a brzdové komponenty prémiových výrobců i ostatních a součásti našeho servisu je i odborná vyškolená obsluha s mnohaletou zkušeností při výběru náhradních dílů, chladících a brzdových kapalin.

V srpnu 2016 byl náš autoservis NEJKOLA zařazen do síte Q-SERVICE. Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu. Zatímco se naši technici postarají o servis Vašeho vozu, můžete si u časově méně náročných oprav odpočinout v naší prostorné a příjemné čekací zóně uvnitř prodejny, která je vybavena pohodlnou pohovkou, nápojovými automaty, WI-Fi, velkoformátovou LED televizí a volně přístupným počítačem s internetem.

SERVIS BRZD:

Pro Vaši bezpečnost jsou brzdy nejdůležitějším komponentem Vašeho auta. Pravidelný servis je tedy nezbytný. Nabízíme servis i prodej všech brzdových součástek, zvláště:

brzdové destičky / brzdové kotouče / brzdové válečky / brzdové pakny / brzdové hadice / brzdové třmeny

TLUMIČE PÉROVÁNÍ:

Pro bezpečnou a pohodlnou jízdu je potřeba, aby Váš vůz bezpečně seděl na silnici. Nabízíme kontrolu, prodej a výměnu tlumičů, pružin, uložení tlumičů

FILTRY:

Pravidelná výměna nejrůznějších filtrů ve Vašem voze zajištuje správné fungování mnoha systémů, ovlivňuje kvalitu zdravého cestování a plní nezbytné funkce, proto by měl každý správný motorista o tyto filtry pečovat, zvláště:

Prachový, pilový filtr (Pylový filtr je dnes běžnou součástí ventilace automobilů. Pylový filtr čistí vzduch vstupující přes vzduchové vedení do kabiny, proto se někdy označuje jako kabinový filtr. Naprostá většina dnešních vozidel je tímto filtrem vybavena. Kabinový filtr zachycuje škodlivé látky, aby se dál nedostávaly do prostoru pro posádku. Zamezuje přístupu pylům, prachům, otěrům z pneumatik a brzdového obložení a dalším nečistotám vznášejícím se běžně nad povrchem silnice. Laboratorní testy prokázaly, že filtry dokáží zachytit až 95% prachových částic a pyly téměř úplně.)

Olejový filtr ( Účinný olejový filtr je nedílnou součástí téměř každého motoru. Správně fungující olejový filtr čistí olej od mikroskopických nečistot, čímž prodlužuje životnost motoru. Aby se prodloužila životnost oleje, potažmo životnost motoru, je většina klasických spalovacích motorů vybavena olejovým filtrem, který zajišťuje čištění obíhajícího oleje v motoru (pozn. převodovka má vlastní náplň). Díky olejovému filtru jsou tedy z oleje odstraněny částice nečistot, které by jinak společně s olejem tvořili brusnou pastu způsobující opotřebení motoru.

Vzduchový filtr (Vzduchový filtr zajišťuje filtraci vzduchu nasávaného motorem. Pokud by motor nasával nefiltrovaný vzduch včetně různých prachových nečistot, mělo by to špatný dopad na jeho životnost i správnou tvorbu směsi. Vzduchový filtr svojí funkcí chrání motor před drobnými nečistotami, které se nacházejí ve vzduchu. Vzduchový filtr také snižuje hluk proudícího vzduchu do filtrační jednotky a snižuje hrozbu nasátí vody do filtračního systému.)

Palivový filtr (Úkolem palivového filtru je zachytit velké částice v palivu, aby se zabránilo jejich proniknutí do motoru. Vzhledem k obrovské síle pohybu pístů nahoru a dolů, které stlačují vzduch smíchaný s palivovou směsí je důležitá čistota palivového filtru. Směs pak hoří mnohem efektivněji. Velké částice nečistot v palivu mohou způsobit vážné poškození motoru. Velké částice paliva mohou také ucpat vstřikovače. Proto je udržování čistého palivového filtru nezbytné k výkonu motoru automobilu.)

AUTOBATERIE: Především před zimní sezónou je vhodné vyměnit baterii. Při větších mrazech nemusíte nastartovat v případě, že u baterie poklesla kapacita. Baterii se doporučuje měnit každé 3 roky v závislosti na opotřebení. Při častých cestách na kratší vzdálenosti, zejména pojížďky po městě baterii nejvíce zatěžují a snižují její kapacitu.

PROVOZNÍ KAPALINY: Zajišťujeme prodej a výměnu běžných provozních kapalin, nezbytných k správnému chodu motoru a dalších částí automobilu. Brzdové kapaliny, oleje, chladící kapaliny, převodový olej, servo kapaliny, letní i zimní kapaliny do ostřikovačů.


FOTOGALERIE AUTOSERVISU NEJKOLA V OLOMOUCI: