20.09.2016

Pneuservis NEJKOLA

pneuservis.jpg
Moderní pneuservis a autodílna navazují na naši prodejnu a jsou vybaveny novou technikou - zvedáky na užitkové, SUV a offroad vozy do 5ti tun, zvedákem pro nízké osobní a sportovní vozy, automatickou myčkou na kola a pneu, ponornou hydraulickou vanou na defekty, 3 vyvažovacími stroji a 2 zouvacími stroji pneumatik s hydraulickým ramenem pro nízké a runflat pneumatiky. Přezujeme a vyvážíme alu kola až do velikosti R22. Prodej nových pneu všech značek + likvidace starých.

Zajišťujeme kompletní pneuservisní práce na vysoké úrovni díky nové technice a mnohaletým zkušenostem našich mechaniků. Používáme vysoce kvalitní vyvažovací závaží s kvalitní povrchovou úpravou včetně barevných variant. Vyvažujeme kola až do velikosti 22". Na přezouvání nízkoprofilových pneumatik a RUNFLAT pneu využíváme hydraulické rameno díky kterému přezujeme tyto pneu bez poškození disku. Dále zajišťujeme opravy defektů, likvidaci starých pneu a autobaterií, mytí kol v mycím zařízení a uskladnění disků a pneumatik v hlídaném skladu. To vše za příznívé ceny !

Reference: kromě firemních flotil mnoha velkých firem jako např. FARMAK, a.s., Farmak Moravia, a.s., Univit, Algraf, Teplotechna, ING. ZDENĚK TOMEK - STAVEBNÍ FIRMA a.s., CARMAN, a.s., Farmak Gastro, atd.. tvoří naši spokojenou klientelu i majitalé mnoha luxusních vozů (Porsche, Ferrari, Lamborghini, Maserati..), které dokážeme rovněž kvalitně přezout a vyvážit. Dále celá řada řidičů nejrůznějších vozů od historických kousků až po obytné přívěsy, vleky a sekačky na trávu :-)

Odpočinková zákaznická zóna v centru NEJKOLA. Zatímco se naši technici postarají o přezutí Vašeho vozu, můžete si odpočinout v naší prostorné a příjemné čekací zóně uvnitř prodejny, která je vybavena pohodlnou pohovkou, nápojovými automaty, velkoformátovou LED televizí, občerstvením a volně přístupným počítačem s internetem. Pokud potřebujete pracovat na svém notebooku během čekání, máte k dispozici zdarma Wi-fi připojení v celé prodejně. Práce na Vašem voze můžete sledovat přes prosklenou zeď přímo z čekacího koutku. Uvidíte, že i během servisních prací strávíte v našem centru příjemné chvíle.

Odborné poradenství: rádi Vám pomůžeme na naší prodejně vybrat nové pneu, porovnat parametry energetických štítků a doporučit Vám ideální značku pneu právě pro Vás zaměřenou na Váš styl jízdy a využití. V nabídce máme vše, od nejlevnějších až po špičkové výrobce pneu. Rovněž si zde můžete prohlédnout největší vzorkovou prodejnu alu kol a shlédnout nejnovější designy disků, které si můžete zakoupit a nechat namontovat. V případě zájmu můžeme také zkonzultovat velké množství služeb, které provádíme na vozech. Od renovace laku, světel až po plnění klimatizace a lakování alu kol a brzdičů. Třeba Vás některá zaujme.

 

 

 

 

 

Uskladnění disků a pneu v našem skladu za akční cenu 300,-Kč jako bonus za přezouvání v našem pneuserevisu. Využíjte naše prostorné moderní sklady k uskladnění Vašich kompletních kol nebo jen samostatných pneumatik. Skladovací prostory se nachází hned vedle našeho pneuservisu, takže Vaše kola máme hned po ruce kdykoliv je budete potřebovat. Náš sklad je vybaven požárním systémem napojen na HZS, monitorován kamerovým systémem, hlídán ostrahou 24 hodin denně a pojištěn.

Součástí uskladnění zboží je tzv. hlídací systém vzorku pneumatik, který zahrnuje odborné posouzení našich mechaniků před nadcházející sezónou co se týče použitelnosti Vašich uložených pneumatik. Budete včas upozorněni, zda máte dostatečný vzorek nebo je již potřeba začít shánět nové pneumatiky. Rádi Vám vždy uděláme nabídku za předsezóní ceny. V nabídce máme veškeré značky pneu. Pokud využijete našich služeb a uložíte si u nás disky a pneu máte o starost méně.  O vše se budeme starat za Vás včetně upozornění na nutnost přezutí a naplánování výměny kol.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FOTOGALERIE PNEUSERVISU NEJKOLA V OLOMOUCI