20.09.2016

Pneuservis NEJKOLA

pneuservis.jpg
Moderní pneuservis a autodílna navazují na naši prodejnu a jsou vybaveny novou technikou - zvedáky na užitkové, SUV a offroad vozy do 5ti tun, zvedákem pro nízké sportovní vozy, automatickou myčkou na kola a pneu, ponornou hydraulickou vanou na defekty, 2 vyvažovacími stroji a 2 zouvacími stroji pneu s hydraulickým ramenem pro nízké a runflat pneumatiky.

ONLINE OBJEDNÁNÍ VOZU NA PNEUSERVIS 24/7 NONSTOP


MAXIMÁLNĚ ŠETRNÉ PŘEZOUVÁNÍ A PŘESNÉ VYVÁŽENÍ ALU KOL DÍKY NEJNOVĚJŠÍ TECHNICE.

V rámci modernizace našeho pneuservisu NEJKOLA jsme pro letošní rok pořídily zcela novou profesionální linku na výměnu a vyvážení disků a pneumatik. Jedná se o nejnovější stroje. Díky tomuto jsme schopni bezpečně a velmi přesně vyměnit a vyvážit alu kola až do velikosti R28". Tyto stroje navíc pravidelně a velmi intezivně servisujeme a kalibrujeme pro maximální funkčnost.

Tato modernizace za více jak půl milionu korun se nijak nepromítá do ceny přezutí. Ceny zůstávají stále stejné ! Vážime si našich zákazníků a nové stroje podtrhují naší snahu být v tomto oboru stále lepší a zároveň slouží jako poděkování našim stálým klientům.


CENÍK PNEUSERVIS NEJKOLA 2021

Osobní vozy plechové disky: kompletní přezutí s vyvážením 650,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 400,-Kč s DPH/vůz.
Osobní vozy hliníkové disky: kompletní přezutí s vyvážením 700,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 450,-Kč s DPH/vůz. 
Osobní vozy hliníkové disky od vel. R19: kompletní přezutí s vyvážením 900,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 550,-Kč s DPH/vůz.

Ferrari, Lamborghini, Porsche 911, McLaren, Rolls-Royce apod. : kompletní přezutí s vyvážením 1200,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 650,-Kč s DPH/vůz.

SUV + VAN vozy plechové disky: kompletní přezutí s vyvážením 750,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 500,-Kč s DPH/vůz.
SUV + VAN vozy hliníkové disky: kompletní přezutí s vyvážením 800,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 550,-Kč s DPH/vůz.

SUV + VAN vozy hliníkové disky od vel. R19: kompletní přezutí s vyvážením 1000,-Kč s DPH/vůz, přehození celých kol s vyvážením 650,-Kč s DPH/vůz.

Mytí disků v myčce 100,-Kč/sada, Uskladnění disků/pneu 399,-Kč/sada na sezónu, Oprava defektu 200 až 300,-Kč dle typu, Likvidace starých pneu zdarma.


REZERVAČNÍ SYSTÉM NEJKOLA ONLINE .... OBJEDNAT PŘEZUTÍ VOZU

Zde se můžete objednat na přezutí Vašeho vozu kdykoliv si vzpomenete z pohodlí Vašeho domova nebo z kanceláře.