20.09.2016

Servis klimatizace BOSH

servis_klimatizace.jpg
Na počkání provádíme servis klimatizace novou profi plničkou BOSH, která dokonale odsaje staré kapaliny, vyčistí celou soustavu, provede tlakový test těsnosti soustavy, detekuje případný únik a následně doplní potřebný olej a chladivo s přesností na 1g. V ceně plnění klimatizace je rovněž zahrnuto naplnění soustavy UV látkou, která slouží pro případné odhalení netěsnosti a úniku chladiva do budoucna.

Profesionální plnička klimatizace od BOSCHE v našem servisu NEJKOLA v Olomouci Vám zajistí maximální kvalitu při údržbě Vaší klimatizace ve vozidle. Doplní nové chladivo s přesností na 1g, promaže celý systém olejem a navíc přidá kontrastní UV látku, která odhalí případné úniky chladiva. Rovněž odsaje veškeré staré kapaliny, vyčistí celou soustavu a provede test těsnosti. Vaše klima tak bude fungovat na 100%. Čištění a plnění klimatizace se doporučuje provádět minimálně 1x za 2 roky. Navštivte naše centrum NEJKOLA a přesvědčte se, jak moderní zařízení používáme a navíc za velmi výhodné ceny.

Momentálně za zvýhodněnou akční cenu od 399,-Kč Vám bude provedena kontrola systému klimatizace na voze včetně vakuového testu těsnosti celé soustavy, odsátí starých kapalin a vyčištění systému + doplnění nového oleje a kontrastní UV látky. Naplnění systému novým chladivem se účtuje navíc 3,-Kč za 1g chladiva. (od 1. května 2018 došlo plošně ke zdražení chladiva o 100%, původní cena 1,-Kč/1g) Po dokončení servisu klimatizace Vám vytiskneme podrobný přehled o průběhu testu soustavy a množství doplněných kapalin.


BONUS: dezinfekce interiéru ozónem za zvýhodněnou cenu 450,-Kč. Po čištění a plnění klimatizace (cca 30 až 45 min) Vám ve voze v případě zájmu pustíme PROFI GENERÁTOR OZÓNU pro kompletní dezinfekci interiéru, zničení bakterií a odstranění zápachu. Tuto službu ocení alergici, lidé citlivější na bakteriální a virové infekce, kuřáci nebo lidé převážející zvířata.

Servis klimatizace je možné domluvit v termínu Po až Pá od 8:00 do 16:00 hod. Lze provést na počkání za cca 1 hod. (Při čekání můžet využít náši čekací zónu uvnitř prodejny s PC s internetem, velkou TV, nápojovými automaty, WiFi). Mimo pracovní dobu lze provést po předchozí domluvě s příplatkem 500,-Kč.


FOTOGALERIE SERVIS KLIMATIZACE NEJKOLA V OLOMOUCI: