Carbonado

Alu kola CARBONADO přináší na český trh naše společnost NEJKOLA s.r.o. jako oficiální distributor. Objednávat můžete zde na našem E-shopu nebo na naší kamenné prodejně v Olomouci, kde Vám rádi poradíme s výběrem.

Značka hliníkových disků CARBONADO je úspěšná a udržuje si vysoké postavení na trhu již od svého vzniku v roce 2010. Úspěšnost značky CARBONADO potvrzují nejvyšší standardy kvality a neustále rostoucí okruh spokojených zákazníků.

Nekompromisní kvalita a péče o detaily ve všech fázích výrobního procesu kol CARBONADO - od konceptu přes design, výrobu a metody dodávek jsou hlavními prioritami. Využití inovativních technologií, vybraných materiálů a přísné kontroly kvality jsou základem, na kterém staví vývoj značky CARBONADO.

Důležitá je však otázka designu. I zde výrobce nedělá kompromisy, což má za následek mimořádně atraktivní a nápaditý vzhled ráfků. Na jedné straně vychází z klasických návrhů a na druhé straně sleduje nejnovější trendy. Nadčasová elegance a inovativní styl jsou vlastnosti, které odlišují exkluzivní design kol CARBONADO.

KONFIGURÁTOR KOL CARBONADO DLE TYPU VOZU: https://www.nejkola.cz/alu-kola/ Nezapomeňte zvolit výrobce Carbonado v nastavení filtrů.

Filtrovat podle ceny ?

421 položek

421 položek