Pneurobot Nejkola

Rychlé řešení - porovnání stovek pneumatik na jedno kliknutí

Pneurobot NEJKOLA® je naše vlastní speciálně vyvinutá aplikace na porovnání pneumatik. Jako první a jediní v ČR nabízíme našim zákazníkům tento exklusivní nástroj pro výrazné ulehčení výběru pneumatik. Tato aplikace na základě matematického algoritmu vyhodnotí 3 nejlepší pneu v poměru cena/výkon, které si můžete ihned objednat z naší nabídky.

Proč byl Pneurobot NEJKOLA® vyvinut ? Představte si, že např. jen v rozměru 195/65 R15 je na trhu více jak 700 typů pneumatik a i pro odborníka je náročné vybrat si z tak široké nabídky ideální pneu. Porovnávat vlastnosti pneu a ceny zabere dlouhou dobu. Proto jsme vytvořili tuto jedinečnou aplikaci, která porovná stovky pneumatik během pár sekund a vybere Vám 3 nejvýhodnější pneu, u kterých Vám garantujeme, že nekoupíte za nižší cenu jiné pneu, které mají lepší jízdní vlastnosti než ty, které Vám našel náš Pneurobot NEJKOLA®. Zkrátka Vaše investované peníze do těchto pneumatik budou tou nejlepší volbou.

Na tuto aplikaci se vztahují autorská práva upravena autorským zákonem (zákon č. 121/2000 Sb. ve znění pozdějších novelizací). Bez souhlasu autora je zakázáno tuto aplikaci dále šířit nebo vyvíjet.

Proč nechat výběr na pneurobotu nejkola

  • 1. Najde nejlepší pneu v poměru cena/výkon
  • 2. Ušetří Vám spoustu času při srovnávání pneu a jejich parametrů
  • 3. Stačí zadat Vás rozměr pneu, který hledáte
  • 4. Garance nákupu pneu za nejnižší možnou cenu s nejlepšími jízdními vlastnostmi pneu

Vyplňte položky a zjistěte naše doporučení