17.09.2019

AUTOSHOES - obuv pro Váš vůz

Autoshoes_FERRARI.jpg
AUTOSHOES - Obuv pro Váš vůz. Chrání pneu proti deformaci - snadné a bezpečné použití - stvořeno italskou firmou pro luxusní vozy - praktický i designový doplněk pro autosalony a vlastníky nevšedních vozů.

JINÁ DIMENZE PARKOVÁNÍ VOZU - KOMFORTNÍ A STYLOVÉ JAKO NIKDY PŘEDTÍM !


AUTOSHOES - speciální gumový kit Autoshoes byl navržený tak, aby se zabránilo deformaci pneumatik a plochých míst, když jsou automobily dlouhodobě skladovány, vystaveny v showroomech nebo odstaveny v garážích např. v zimním období. Snadné a bezpečné použití vybavené funkcí proti skluzu, která jim zabraňuje klouzání při najíždění vozidla.

AUTOSHOES KIT - je patentovaný italský výrobek určený zejména pro luxusní vozy a supersporty, které jsou využívány sezóně a poté jsou na delší dobu odstaveny. Váha vozu je díky Autoshoes pravidelně rozložena a nezatěžuje pneumatiky pouze na jednom místě. Uložení vozu do těchto Autoshoes se tak stává nejen praktické, ale zároveň stylové a odliší běžné motoristy od opravdových autonadšenců a sběratelů, kteří si potrpí na maximální pohodlí svého vozu.

Technické parametry - Autoshoes KIT obsahuje 4Ks gumových anatomicky tvarovaných nájezdů. Každý nájezd je 59cm dlouhý a 31cm široký. Váha jednoho kusu je 4Kg. Celková váha KITU je 16Kg.

Naše společnost NEJKOLA s.r.o. je oficiální distributor v ČR a velkoobchod. V případě zájmu o spolupráci nás prosím neváhejte kontaktovat na emailu: info@nejkola.cz


Objednávat můžete na našem Eshopu: https://www.nejkola.cz/autoshoes/ nebo na naší prodejně NEJKOLA v Olomouci.