Autokosmetika Meguiars - vše

Profesionální autokosmetika Meguiars z USA zahrnuje kompletní sortiment v péči o vůz. Na českém trhu naleznete celou řadu značek autokosmetiky, ale značka Meguiars, která je mimochodem číslo 1. v USA je opravdu dosti specifická a mimořádně kvalitní. Jedná se o autoksometiku, kterou budete ztěží hledat v supermarketech nebo na benzínových pumpách.

Naše společnost NEJKOLA zvolila právě tuto značku jako symbol kvality a prestiže a rovněž ji využívají naši odbornící - detaileři při speciálních čistících programech v našem mycím centru v Olomouci. Téměř celou řadu autokosmetiky Meguiars naleznete v našem showroomu NEJKOLA v Olomouci, kde Vám náš odborný personál, který je profesionálně zaškolený a disponuje certifikátem kvality Meguiars Certification rovněž vysvětlí postupy aplikace a doporučí nejvhodnější přípravky přímo pro Vaši potřebu. Níže si můžete jednoduše objednat on-line všechny produkty Meguiars !

Filtrovat podle výrobců ?
Filtrovat podle ceny ?

225 položek

225 položek

Společnost Meguiar's a její prvotřídní výrobky píší svou historii již od roku 1901. Když Henry Ford založil svou továrnu, Meguiar's za sebou měl již dva úspěšné roky. A když byl před druhou světovou válkou představen legendární Volkswagen Brouk, blížil se Meguiar's pomalu, ale jistě již ke svému čtvrtému křížku.


Odborníci v laboratořích Meguiar's tak spolu s vývojem automobilismu, a materiálů v něm používaných, prošli celou dlouhou cestu až do 21. století a vždy dokázali skvěle reagovat na nejmodernější technologie a trendy. Díky svému vysokému nasazení, odbornosti a nadšení nám už 116 let připravují ty nejkvalitnější výrobky, jaké můžeme k péči o svůj vůz zvolit. Důkazem toho je, že Meguiar's je absolutní jedničkou na americkém trhu s autokosmetikou !