08.10.2019

Ford Ranger - renovace vozu, audio systém

Ford_Ranger_1977.jpg

Ford Ranger 250 rok výroby 1977 USA. Renovace interiéru, montáž audio systému, vytlumení kabiny, elektro instalace a ochrana podvozku.

Na Fordu Rangeru 250 1977 jsem na přání zákazníka provedli renovaci interiéru, výměnu koberce, výměnu sedaček, bezpečnostních pásů a dále jsme provedli montáž autorádia Alpine UTE-200BT a osazení dveří novými reproduktory zn. Helix.

Na přání jsme vyrobili ozvučnici na míru přesně za zadní sedačky osazenou basovými reproduktory Crunch, pro zdokonalení zvuku jsme přidali aktivní subwoofer Crunch GP 508, který si klient může dle potřeby a zvolené skladby ovládat nebo zcela vypnout na rádiu.

Montáž si vyžádala výrobu zcela nového kabelového svazku rozvodu napájení, ovládání a signálu. Rovněž bylo nutné celý prostor za zadními sedadly a podlahu vytlumit. Dále jsme provedli montáž externích budíků pro stav dobíjení, teplotu motoru a tlak motorového oleje.

Na vozidle bylo také nutné opravit elektroinstalaci k vnější signalizaci a stavající žárovky nahradit homologovanou led technologií. V případě zadní mlhovky bylo zapotřebí provést kompletní montáž svazku a vlastní mlhovku zakomponovat do levé zadní skupinové svítilny, protože usa vozy nemusí zadní mlhovku mít a klient si nepřál narušit vzhled nevhodnou univerzální externí mlhovkou. Na voze jsme dále provedli odbornou aplikaci ochraného více stupňového nátěru USA technologií.