16.08.2018

Hydrografika - barevné vzory

hydrografika_alukola_helmy.jpg
Hydrografika - Nejkola s.r.o. Olomouc. Změna vzhledu alu kol a jiných autodílů za pomoci speciální technologie. Na výběr více jak 500 dokonalých dekorů jako např. karbon, lebky a plameny, maskáč, kreslené, hliník, dřevo, kámen a pod.

Hydrografika tzv. „water-transfer printing Aqua Film Hydrographics"

je nejmodernější technologie potahovaní autodílů a jiných předmětů, ze které se stává ve světě skutečně fenomén. Díky této vodní metodě lze dosáhnout dokonalé imitace skutečných dekorů ať už se jedná o karbon, hliník, dřevo, kreslené, sci-fi nebo jiné šílené dekory. Naše společnost NEJKOLA s.r.o. se zaměřuje převážne na potažení a tudíž změnu designu hliníkových disků. Na naší prodejně v Olomouci naleznete vystavené vzorky hydrografiky např. v imitaci karbon, plameny fire, crazy carton, snake, dolary, lebky a pod. Alu kola lze potáhnout hydrografikou celé nebo jen některé části jako např. paprsky kol nebo naopak vnitřní prostor za paprsky jak jde vidět v naší fotogalerii, kde si zároveň můžete vybrat z široké škály dekorů.

Dekory se řadí do kategorií: Karbon, Zvířecí, Lebky a plameny, Maskáč, Kov, Květiny a design, Kreslené a ostatní, Kámen, Dřevo (seřazeny ve fotogalerii dole pod článkem)

CENÍK HYDROGRAFIKY:

Alu kola do velikosti R17 ... 2400,-Kč/kus s DPH
Alu kola od velikosti R18 ... 3400,-Kč/kus s DPH
 
Cena zahrnuje drobné zapravení podřených disků, aplikaci hydrofólie na alu kola a nalakování transparentním lakem.
Ostatní díly jako např. moto helmy, nádrže, masky kapoty, zrcátka a pod. dle dohody.
 
Doba zhotovení je přibližně 10 prac. dní od předání na naší firmě. Disky lze dovézt i s pneu, které si demontujeme a po zhotovení opět zkompletujeme a vyvážíme. Pneuservisní práce nejsou zahrnuty v ceně !
 

FOTOGALERIE HYDROGRAFIKA NEJKOLA OLOMOUC: