Anti COVID dezinfekční přípravek na ruce a povrchy 3 litry

Anti COVID dezinfekční přípravek na ruce a povrchy 3 litry - Kliknutím zobrazíte detail obrázku.
BRZY
0* 0% Hodnocení
  • Kód produktu: Anti-COVID_3l
  • Cena (bez DPH): 312 bez DPH
  • Cena (vč. DPH): 377 vč. DPH
  • Záruka: 24 měsíců
Množství: ks
Naše cena: 312 bez DPH (377 vč. DPH)
Dostupnost na prodejně: ihned k odběru (12 ks)

Dezinfekce Anti-COVID dezinfekční přípravek na ruce a různé povrchy.

Balení 3L vhodné pro plnění rozprašovače.

Co je Anti-COVID ?

Anti-COVID je český dezinfekční přípravek na dezinfekce rukou, který je možný použít i na různé povrchy. Anti-COVID je vyrobený na základě doporučené receptury WHO a je registrovaný na ministerstvu zdravotnictví ČR. Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Naše doporučení: dezinfikujte si ruce po každém návratu z obchodu, dezinfikujte různé předměty, kterých se dotýkali ostatní lidé a na které musíte také šahat jako např. klíče, kliky od dveří, volant a řadící páka ve voze, mobilní telefon, klávesnice u počítače apod.

Doporučení lékařů: Autoři studie se domnívají, že 9 dní je horní mez pro přežití koronaviru. V průměru může rodina lidských koronavirů přežít čtyři až pět dní na různých materiálech, jako je hliník, dřevo, papír, plast a sklo. Nízké teploty a vysoká vlhkost ještě více prodlužují jejich život. Pro snížení šíření koronaviru autoři studie navrhují důkladně dezinfikovat povrchy roztoky účinnými proti SARS a MERS. Domnívají se totitž, že dezinfekční prostředky fungují i proti COVID-19. A samozřejmě je povinné opatření časté mytí rukou a utírání předmětů, s nimiž by infikovaný mohl přijít do styku.