AUTOHIFI

AUDIO TECHNIKA  A TLUMÍCÍ MATERIÁLY DO VAŠEHO VOZU. AUTOHIFI - NEJKOLA s.r.o. Olomouc. 

Níže je seznam nejžádanějších a nejprodávanějších audio produktů, které opravdu držíme skladem na naší prodejně NEJKOLA v Olomouci a můžete si je prohlédnout, rovnou zakoupit nebo nechat namontovat ! Kompletní seznam audia zahrnující sta tisíce produktů na externích skladech připravujeme, nicméně na skladě držíme to nejzajímavější. Naleznete zde velmi kvalitní REPRODUKTORY, SUBWOOFERY, ZESILOVAČE, RÁDIA A TLUMÍCÍ MATERIÁL od renomovaných značek Hifonisc, Crunch, Autotek, AIV, apod.


Při montáži AUDIA doporučujeme rovněž vytlumení vozu pomocí tlumících materiálů, které zajistí kvalitnější poslech hudby, zmírní rezonace v obložení interiéru a sníží celkově vnější hluk, který proniká do kabiny. Více o této službě naleznete v článku Naše služby na pobočce v Olomouci - VYTLUMENÍ INTERIÉRU VOZŮ co se týče samotné montáže AUDIA, tak více info naleznete v článku Naše služby na pobočce v Olomouci - Prodej a montáž AUTOHIFI, kde naleznete i fotogalerii produktů a fotky z montáže.

Filtrovat podle ceny ?

43 položek

43 položek

Z našeho širokého sortimentu Vám nabízíme vše potřebné pro kvalitní poslech hudby: AUTORÁDIA s CD a MP3, AUTORÁDIA s DVD, AUTORÁDIA BEZ MECHANIKY, MULTIMÉDIA, DÁLKOVÁ OVLÁDÁNÍ PRO AUTORÁDIA, ADAPTÉRY PRO RÁDIA, REDUKČNÍ RÁMEČKY, ANTÉNY A ANTÉNNÍ REDUKCE, ADAPTÉRY ISO, PROCESORY A PŘÍSLUŠENSTVÍ, KABELY, KABELOVÉ SADY, NAPÁJECÍ KABELY, REPRODUKTOROVÉ KABELY, SIGNÁLOVÉ KABELY RCA, KAPACITORY, MONTÁŽNÍ MATERIÁL, TLUMÍCÍ MATERIÁL, BLUETOOTH REPRODUKTORY, PLUG AND PLAY, REPRODUKTORY DO AUTA - 100mm, 120mm, 130mm, 165mm, 200mm, 4x10", 4x6", 5x7", 6x8", 6x9", 87mm, VÝŠKOVÉ REPRODUKTORY, MDF REDUKCE, MŘÍŽKY, KOMPLETNÍ AUDIO SETY, SUBWOOFERY DO AUTA, AKTIVNÍ NEBO SAMOSTATNÉ SUBWOOFERY, PRÁZDNÉ OZVUČNICE, OSAZENÉ BOXY, ZESILOVAČE DO AUTA - 1 KANÁLOVÉ (MONOBLOKY), 2 KANÁLOVÉ, 3 KANÁLOVÉ, 4 KANÁLOVÉ, 5 KANÁLOVÉ i 6 KANÁLOVÉ + PŘÍSLUŠENSTVÍ.