10.09.2017

Zimní pneumatiky skladem v prodejně NEJKOLA s.r.o.

pneu_bfgoodrich_tires.jpg

Kvalitní zimní pneumatiky BFGoodrich a Michelin již máme na skladě za super ceny ! Tak jako každý rok naskladňujeme s předstihem zimní pneu a letos jsme rovněž vybírali z desítek nabídek našich dodavatelů po celé Evropě. Pečlivě jsme porovnávali zimní pneu a kromě top značky Michelin (kterou naskladňujeme každý rok) jsme hledali i levnější rovněž kvalitní pneumatiky. Nakonec jsme zvolili americkou značku BFGoodrich vyráběnou koncernem Michelin a to z hned několika důvodů:

1. pneu máme přímo od výrobce z evropské továrny, nové a čerstvé s maximální zárukou,

2. tyto pneu mají opravdu skvělý poměr cena/výkon, řadí se mezi prémiové pneu avšak s cenami střední třídy,

3. pneu mají druhou nejlepší přilnavost B, což je u zimních pneu výborné hodnocení a zároveň jsou to nejlevnější pneu z naší nabídky s přilnavostí B,

4. pneu jsou velmi tiché, pouze 69dB,

5. pneu mají velmi atraktivní design a dlouhou životnost,

6. tyto pneu rovněž doporučuje náš firemní pejsek EDA, kterého můžete vidět dole ve fotogalerii :-)


Pneumatik BFGoodrich máme aktuálně naskladněno několik set kusů na prodejně v Olomouci, využíjte výhodných cen a možnosti odběru skladového zboží. Pneu si můžete rovněž prohlédnout na živo v naší prodejně NEJKOLA s.r.o.


Něco málo o značce BFGoodrich:

V roce 1870 zakládá Dr. Benjamin Franklin Goodrich v Severní Americe první gumárenský podnik, který nese název BF GOODRICH. Pneumatiky BF Goodrich jsou obuté i na prvním automobilu, které je uvedeno na americký trh v roce 1903. Od té doby tato gumárenská společnost urazila dlouhou cestu, na jejíž trase bylo obutí například na první letadlo, které bez mezipřistání přeletělo Atlantický oceán z New Yorku do Paříze a které pilotoval Charles Lindbergh v roce 1927. V roce 1947 byla uvedena první bezdušová pneumatiky pro osobní automobily této značky. Pneumatiky BF Goodrich byly obuté i na raketoplánu Columbia v roce 1977. BF Goodrich vyrábí pneumatiky jak pro osobní, tak i závodní automobily a hlavně vozy 4x4, kde je velmi oblíbenou značkou. Například na závodech rally, kde se v roce 2006 stává oficiálním partnerm Ford WRC, od té doby pneumatiky BF Goodrich nechybí prakticky na žádném závodě rally a pochopitelně je můžeme vidět i na závodech Dakaru, kde jsou velmi úspěšné a hlavně odolné. V Evropě distribuuje a vyrábí pneumatiky BF Goodrich, francouzská společnost Michelin, která pomohla proražení značce na evropský trh, který je trochu odlišný od amerického. Pneumatiky BF Goodrich pro osobní automobily mají v Evropě velký úspěch a dezény jak pro letní, tak i zimní provoz jsou velmi úspěšné.