19.07.2018

Vytlumení vozu Chrysler 300C - snížení hluku od výfuků

Chrysler_300C_vytlumeni_vozu.jpg

Chrysler 300C s motorem V8 a laděnými výfuky dělá pořádný rachot, proto byla zvolena úprava vytlumení zavazadlového prostoru včetně prostoru pro rezervu a také páté dveře. Použita byla antivibrační fólie, která zamezí pronikání hluku do kabiny a sníží tak celkovou hlučnost při cestování. Tento týden tak odjelo z naší dílny NEJKOLA již čtvrté hotové a vytlumené vozidlo.

V případě zájmu o snížení hluku ve Vašem voze navšivte naši prodejnu v Olomouci, kde Vám náš specialista poradí a společně vybereme ideální tlumení přímo pro Vás.

Drtivá většina vozů i nových modelů nemá vůbec žádné odhlučnění z výroby ! Proto je vhodné toto tlumení dodělat a zvýšit úroveň cestování srovnatelnou s hlukem uvnitř luxusních prémiových vozů. Mnohdy ani ty ale nemají dostatečně odhlučnění. Nabízíme tlumení jednotlivých částí vozu, dle toho kudy proniká do interiéru nejvíce hluku nebo komplet celý vůz, kde ve výsledku klesne úroveň hluku o několik decibelů.

Skladem držíme nejrůznější typy tlumících materiálů od klasických až po vysoce kvalitní profesionální tlumení od značek GroundZero, Evotec, STP, Dynamat XTREME apod. Vše Vám vysvětlíme na bezplatné konzultaci a navrhneme řešení, stačí se k nám zastavit :-) Nejčastěji tlumíme dveře, kapotu a zavazadlový prostor převážně u vozů s karoserií kombi. Máme za sebou již více jak 250 vytlumených vozů nebo jejich části.


FOTOGALERIE TLUMENÍ VOZU CHRYSLER 300C: