09.07.2018

Vytlumení nového vozu Honda Civic 2018 - snížení hluku v kabině

TLUMENI_HONDA_CIVIC.jpg

Další předaný kousek, tentokrát nová Honda Civic r.v. 2018 odjela z naší dílny NEJKOLA Olomouc s komfortnějším interiérem co se hluku týče. U tohoto vozu bylo zvoleno tlumení všech podběhů a také část podlahy v interiéru vozu u řidiče a spolujezdce. Použili jsme nové odlehčené tlumící materiály Evotec - samolepící butylkaučukový materiál s hliníkovou fólií který je vhodný pro pohlcení rezonancí a tlumí hluk okolí.

PROHLÉDNOUT VÍCE TLUMENÍ

V případě zájmu o snížení hluku ve Vašem voze navšivte naši prodejnu v Olomouci, kde Vám náš specialista poradí a společně vybereme ideální tlumení přímo pro Vás.

Drtivá většina vozů i nových modelů nemá vůbec žádné odhlučnění z výroby ! Proto je vhodné toto tlumení dodělat a zvýšit úroveň cestování srovnatelnou s hlukem uvnitř luxusních prémiových vozů. Mnohdy ani ty ale nemají dostatečně odhlučnění. Nabízíme tlumení jednotlivých částí vozu, dle toho kudy proniká do interiéru nejvíce hluku nebo komplet celý vůz, kde ve výsledku klesne úroveň hluku o několik decibelů.

Skladem držíme nejrůznější typy tlumících materiálů od klasických až po vysoce kvalitní profesionální tlumení od značek GroundZero, Evotec, STP, Dynamat XTREME apod. Vše Vám vysvětlíme na bezplatné konzultaci a navrhneme řešení, stačí se k nám zastavit :-) Nejčastěji tlumíme dveře, kapotu a zavazadlový prostor převážně u vozů s karoserií kombi. Máme za sebou již více jak 250 vytlumených vozů nebo jejich části.


FOTOGALERIE TLUMENÍ VOZU HONDA: