27.01.2018

Toyota C-HR Hybrid - ochrana laku a lakování brzdičů

Toyota_C-HR_meguiars_vosk_lakovani_brzd.jpg

Nová Toyota C-HR je nejnovějším zástupcem kategorie kompaktních crossoverů a právě tento vůz k nám přijel rovnou z prodejny Toyota na ošetření laku značkovým tuhým voskem Meguiars z USA a zalakování brzdičů do červené barvy.

VOSKOVÁNÍ NOVÝCH VOZŮ

Čím dříve po vyjetí se salónu vůz ochráníte, tím lépe uděláte. U nových vozů není lak nijak chráněný a první špína začne postupně zanášet mikropóry v laku a povrch vozu bude na omak čím dál více drsnější což má za následek zadržování nečistot. Takto znečištěný lak se před voskováním většinou ručně čistí speciální plastelínou tzv. CLAY Systém. (co je CLAY Systém se dočtete v našem článku ZDE). U nových čistých vozů je nejvýhodnější lak zavoskovat ihned velmi kvalitním tuhým voskem !

Na vůz Toyota C-HR jsme zvolili vosk Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0

Vosk Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0 je prémiovým, plně syntetickým voskem, který vytváří dlouhodobou ochranu laku. Navíc podtrhuje lesk karoserie. Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0 je vědecký průlom, který přináší novou dimenzi lesku a ochrany laku. Toto vylepšené složení vytváří neuvěřitelně hluboké, syté, jasné barvy. Nová technologie HPT (Hydrophobic Polymer Technology) dlouhodobě odpuzuje vodu a chrání proti oxidaci, korozi, UV záření a degradaci povrchu. Hydrofobní, tedy vodu-odpuzující technologie vytváří úžasnou ochranu a povrchovou vrstvu, která dokonale odpuzuje vodu. Korálky vody budou z Vašeho laku klouzat i po opakovaném mytí.

LAKOVÁNÍ BRZDOVÝCH TŘMENŮ DO RŮZNÝCH BAREV

Stejně jako u voskování nového vozu je nejvhodnější nalakovat i nové brzdy co nejdříve. Brzdové třmeny vlivem působení vody a soli začnou korodovat již chvíli po uvedení nového vozu do provozu. Následná renovace zrezivělých třmenů je o to složitější. Proto doporučujeme ochránit nové brzdy ihned. Kromě ochrany docílíte i lepšího individuálního vzhledu Vašich brzdičů, které budou zářit mezi paprsky kol. Na vůz Toyota C-HR byla zvolena sitě červená varianta. Ceník renovace brzdových třmenů naleznete zde: Služny na pobočce v Olomouci - Renovace a lakování brzdičů.


FOTOGALERIE LAKOVÁNÍ BRZDIČŮ A OCHRANA LAKU VOSKEM MEGUIARS NA VOZE TOYOTA C-HR: