07.02.2018

Tónování oken - fólie BMW X1, Citroen a Toyota

bmw_tonovanioken.jpg

Tónování autoskel vysoce kvalitní fólií v naší dílně NEJKOLA v Olomouci. Dnes nám přijely rovnou 3 vozy na tónování oken. Na voze BMW X1 bylo provedeno zatmavení zadní části vozu na 95%, na voze Toyota C-HR rovněž zadní část vozu na 80% a na voze Citroen C-Crosser byla použita také 95% fólie.

Proč si nechat zatmavit skla u Vašeho vozu? Důvodů je více:

  1. VZHLED VOZU - První důvod u většiny zákazníku je vzhled vozu, který s tmavými skly vypadá podstatně lépe a liší se od běžných „sériovek“. Tmavá okna společně např. s pěknými disky posunou vůz o krok dopředu.
  2. SNÍŽENÍ TEPLOTY UVNITŘ VOZU - Fólie aplikovaná na autoskla odráží a pohlcuje solární energii až o 80%. Především v letních měsících pronikne do vozu méně paprsků a interiér se tolik nepřehřívá. Důsledkem toho méně řidičů využije klimatizaci, která zvyšuje spotřebu vozu.
  3. FÓLIE ZABRÁNÍ PRŮNIKU AŽ 99% UV ZÁŘENÍ – Nejen posádka automobilu, především děti v zadních autosedačkách jsou chráněny před UV zářením, ale i interiér a vybavení vozu. Nasaďte Vašemu vozu sluneční brýle :-) Zpříjemníte si komfort cestování a osoby cestující vzadu i větší soukromí.
  4. FÓLIE JAKO OCHRANA PŘED KRÁDEŽÍ – Při zvolení tmavších odstínů je téměř nemožné přes skla nahlédnout do interiéru nebo kufru. V případě, že zapomenete na zadních sedačkách cennosti nebo převážíte v kufru zavazadla, zkomplikujete případným zlodějům obhlídku Vašeho vozu. Nejpravděpodobněji tak skončí vykradené auto stojící vedle Vás bez zatmavených skel.
  5.  OSLNĚNÍ PŘES ZADNÍ SKLO – Také se Vám stává, že vůz jedoucí těsně za Vámi nemá seřízené světlomety a ve zpětném zrcátku vidíte jen velkou záři ? S tmavou fólií, která ztlumí světla ostatních řidičů Vás již nikdo oslňovat nebude.
  6.  BEZPEČNOST PŘI NEHODĚ – Okno, které je zpevněné autofólií je daleko méně náchylné na roztříštění. Fólie drží i rozbité okno částečně u sebe a je menší šance, že Vás pořežou střepy při nehodě.

FOTOGALEIRE TÓNOVÁNÍ AUTOSKEL NEJKOLA OLOMOUC: