12.12.2019

Škoda Octávia RS - montáž audio systému + vytlumení vozu

Autohifi_Octavia_RS.jpg

Kompletní ozvučení vozu včetně vytlumení dvěří a kufru pro zlepšení akustiky v interiéru vozu. Jelikož originální audio systém je ve vozech Škoda (i v ostatních vozech v podobné cenové relaci) velmi slabý a nekvalitní, nabízíme jednoduché řešení pro milovníky kvalitního poslechu hudby během cestování. Více o naší poslední přestavbě se dočtete níže:

OZVUČENÍ A VYTLUMENÍ VOZU + MONTÁŽ AUDIO SYSTÉMU, ZVÝŠENÍ VÝKONU AUTOHIFI.


Na vozidle ŠKODA OCTÁVIA RS  starší generace jsme provedli vytlumení všech dveří a celého zavazadlového prostoru pro zlepšení akustiky a eliminaci rezonancí a "drnčení" plastového obložení interiéru. Tato úprava je naprostý základ pro kvalitní poslech hudby a pro montáž výkonnější AUDIO sestavy. Po odborné demontáži obložení dvěří jsme nalepili na karoserii speciální hliníkový tlumící materiál (EVOTEC noise reduction) a veškeré dráty a spojky se rovněž obalily do tlumících materiálů, tak aby nikde nedocházelo k rezonanci.

Všechny tovární reproduktory ve voze včetně výškových jsme vyměnili za výkonnější. Do předních dveří jsme osadili komponentní sadu značky HELIX usazenou do MDF kroužků a do zadních dveří jsme zvolili komponentní reproduktory značky MUSWAY rovněž osazeny v MDF kroužcích.
 
Pro zvýšení basů jsme do kufru instalovali zakázkový pasivní subwoofer JBL STAGE, který nijak nezasahuje a neomezuje prostor v kufru. Je schovaný v prostoru pro rezervu. Subwoofer je napájen zesilovačem CRUNCH v bílé barvě, tedy v barvě vozu. Pro sladění s modrým podsvětlením zesilovače CRUNCH jsme v celém interiéru vozu nahradili tovární žluté osvětlení za moderní LED technologii pro příjemnou atmosféru automobilů vyšší kategorie.
 
Celá AUDIO soustava je připojena k továrnímu originálnímu autorádiu s navigací, které si zákazník přál zachovat. Celkový rozpočet na tuto přestavbu byl stanoven na 30.000,-Kč a zabralo nám to necelé 3 dny práce ve dvou lidech. Výsledek je velmi čistý, kvalitní a výkonný zvuk doplněný o silný basový podtext, který neruší žádné rezonance okolního obložení ani při velmi hlasitém poslechu hudby. Díky vytlumení se zvuk lépe odráží do interiéru vozu a celkový požitek z poslechu hudby je famózní.
 
V případě zájmu o podobnou úpravu Vašeho vozu nás neváhejte kontaktovat a domluvit si nezávaznou konzultaci. Navrhneme Vám i daleko levnější řešení, vše dle Vašich možností a dle chuti investovat do nového Audio systému. Email: info@nejkola.cz Tel.: 606 055 050.

FOTOGALERIE INSTALACE VÝKONĚJŠŠÍHO AUDIO SYSTÉMU A VYTLUMENÍ VOZU: