21.10.2019

Rozdáváme basy s pivem Pilsner Urquell

pilsnerurquell_girl.jpg

Odměňujeme naše zákazníky za věrnost, za přezouvání v našem pneuservise NEJKOLA v Olomouci. Každý týden uděláme radost jednomu z Vás ! Překvapení přímo na místě při přezouvání.

Blíží se výměna zimních pneumatik a volné termíny se postupně plní. Jako každý rok i letos bude čekací doba několik týdnů. ☝️

Proto jsme se rozhodli odměnit naše stávající i nové zákazníky kteří se včas objednají na výměnu pneu. Každý pátek budeme losovat z našeho objednávkového systému a vybereme jednoho výherce který obdrží basu piva Pilsner Urquell a bude mít tak na víkend zajištěný kvalitní pitný režim. Losování funguje tak, že každý pátek vylosujeme z našeho systému jednoho objednaného zákazníka z následujícího týdne, který se o výhře dozví až na místě během přezouvání (pokud tedy přijede jak má) a basu piv si převezmě přímo na naší dílně. Losujeme schválně s předstihem, aby jste se pro výhru k nám nemuseli znovu vracet !

Na výměnu pneumatik se můžete objednat emailem: info@nejkola.cz nebo telefonicky: 606055050. Akce platí od 21.10 do 29. 11.2019. Váš pneuservis NEJKOLA

Podmínkou pro převzetí výhry je Váš souhlas s umístěním fotky na náš web a FB. (pokud nesouhlasíte nebo pivo nepijete, nic se neděje a losování budeme opakovat) ... Prvním výhercem je pan Igor T. z Olomouce, druhým výhercem je p. Vítězslav C. z Olomouce, třetím výhercem je paní Daniela U. z Olomouce.