24.09.2021

Řidičské rukavice NAPA

Napa_rukavice.jpg

Při řízení vozů mohou mít řidičské rukavice spoustu významů. Ať už se jedná o ochranu materiálů na volantu, jako je například alcantara, přes lepší úchyt dřevěných volantů k zamezení klouzání, až po stylový vzhled při řízení dobových vozů.  Ať už se jedná o jakoukoli situaci, kvalitní rukavice mohou tvořit základ výbavy vašeho vozu. U nás si můžete vybrat rukavice přesně podle vašeho gusta, ať už se jedná o materiál, barvu či úpravu.

Firma NAPA je tradiční český výrobce kožených rukavic. Již od svého založení v r. 1993 patří mezi největší výrobce kožených rukavic v České republice. Během následujících let firma NAPA svoji produkci kožených vycházkových rukavic postupně rozšířila o některé další druhy rukavic, zejména  speciální účelové, sportovní a v současné době patří mezi špičku ve výrobě řidičských rukavic. Firma NAPA dodává rukavice jak na tuzemský trh, tak do zahraničí.

Důvěru obchodních partnerů a zákazníků si firma NAPA získala nejen kvalitou svých výrobků ale také vstřícným jednáním a profesionálním přístupem svých pracovníků, jejichž nejvyšší prioritou je spokojenost zákazníků. Dnes je firma NAPA v rukavičkářském oboru pojmem, který všechny pracovníky těší, ale i zavazuje. Cílem je i nadále vyrábět rukavice splňující vysoké estetické i kvalitativní nároky.

Kolekci rukavic  firma každoročně prezentuje na brněnském veletrhu KABO, kde vystavuje jak základní kolekce, tak novinky určené pro příští sezonu.

Firma také spolupracuje s významnými modními návrháři a její výrobky jsou prezentovány na módních přehlídkách.


Fotogalerie řidičské rukavice NAPA: