01.05.2020

Rewaco Trike - ozvučení, upgrade audiosoustavy

rewaco_audio.jpg

Tříkolka Rewaco Trike - upgrade audio systému je náš poslední dokončený projekt z minulého týdne.

REWACO TRIKE - AUDIO UPGRADE - NEJKOLA OLOMOUC:

Na přání zákazníka jsme provedli celkovou přestavbu audiosoustavy tříkolky Rewaco a její doplnění o některé prvky pro vyšší výkon.

Malé motorádio pro slabý hratelný výkon svého integrovaného zesilovače bylo nutné doplnit o nový externí čtyřkanálový zesilovač, který napájí zadní reprobedny osazené na rámu a také zadní voděodolné reproduktory JVC DRUM v červeno bílé barvě, které se hodí k barvám tohoto Rewaca. Tyto reproduktory jsme vybrali z naší poměrně široké škály audio prvků a namontovali jsme je do zadního víka, které bylo potřeba na míru upravit pro osazení těmito reproduktory.
 
Externí zesilovač jsme zvolili JBL STAGE A6004 pro jeho dobrý výkon a malé rozměry. Dále pro hlubší basy jsme vybrali a namontovali aktivní subwoofer JBL BASSPRO.
 
K napájení takové audio soustavy však už nedostačuje standartní baterie Rewaca. Proto jsme zákazníkovy na zakázku tříkolku nejen doplnili o externí silnou baterii Banner, která zvládne hrát několik hodin bez nastartování, ale i namontovali elektrickou soustavu, díky které si zákazník sám přepne na jakou z baterií si přeje, aby systém fungoval a tím předejde problému se startováním.

FOTOGALERIE MONTÁŽ AUDIO SYSTÉMU DO TŘÍKOLKY REWACO: