20.03.2017

Renovace laku na voze BMW X3

renovace_laku_bmw.jpg

Kompletní strojní renovace zašlého a poškrábaného laku na voze BMW X3. Na vůz byl po renovaci laku aplikován tuhý syntetický vosk Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0 Paste, který vytváří dlouhodobou ochranu laku a navíc podtrhuje lesk karoserie.

Popis zvolených programů pro vůz BMW X3 z naší nabídky:

MYCÍ PROGRAM MEGUIARS CAR PAINT REPAIR - OBNOVA LAKU

Program zaměřený na kompletní renovaci a obnovu laku, zvýraznění a oživení barev, odstranění škrábanců a hologramů. Vhodné aplikovat u vozů které byly myté v automyčkách, u starších vozů, kde lak ztratil původní vzhled a barevnost, nebo u vozů kde došlo k jiným mechanickým poškozením laku. Speciálně vyškolený personál s několikaletou praxí obrousí excentrickou bruskou na autolaky nepatrnou horní vrstvu laku pomocí různých brusných past. Nejprve s hrubším zrnem a poté velmi jemnou pastou. Každý centimetr na povrchu Vašeho vozu bude důkladně několikrát strojně ošetřen. Výsledkem bude totální vyhlazení laku, zmírnění pomerančové kůry a velmi výrazné oživení barev. Vzhled vozu po renovaci se výrazně přiblíží novému vozu. Po této proceduře doporučujeme na odhalený lak aplikovat tuhý vosk pro větší ochranu a životnost nového vzhledu viz program MEGUIARS NEW CAR PAINT PROTECT.

MYCÍ PROGRAM MEGUIARS NEW CAR PAINT PROTECT - TUHÝ VOSK

Ochrana exteriéru vozu extra tuhým voskem Meguiars, který vytvoří neviditelný štít na povrchu karoserie po dobu několika měsíců. Vhodné jako preventivní ochrana laku po celý rok. Doporučujeme aplikovat na nové vozy co nejdříve po zakoupení. Nový lak je zpravidla na dotek drsný a nečistoty se snadno usadí, po aplikaci tuhého vosku bude povrch mimořádně kluzký s funkcí odpuzování nečistot a vody. Veškeré znečištění lze při dalším mytí lehce odstranit pomocí wapky. Vůz navíc získá vysoký lesk a dojde k oživení barev. Tento program je rovněž vhodné aplikovat po renovaci - obnově staršího laku.