20.01.2018

Porsche Cayenne - montáž obřích pneu Nokian 295/35 R21

porsche_cayenne_nokian.jpg

Zimní pneu Nokian WR SUV3 patří mezi nejlepší zimní pneu pro vozy SUV a jsou ideální volbou i pro výkonné vozy Porsche. Tyto pneu máme dlouhodobě v naší nabídce a doporučujeme je rádi našim zákazníkům. Váš vůz přezujeme v našem pneuservise v Olomouci.

ZIMNÍ PNEU PRO VOZY SUV NOKIAN WR SUV3

Celosvětově první zimní pneumatika třídy AA, která nabízí jak skvělou přilnavost na mokru, tak palivovou účinnost. Nehrotovaná pneumatika pro SUV vyvinutá tak, aby zaručovala maximální ovladatelnost na každém typu jízdního povrchu v proměnlivých evropských podmínkách. Pneumatika Nokian WR SUV je v měnících se podmínkách české zimy jako doma a zaručuje na zimní vozovce excelentní záběr a vynikající jízdní vlastnosti.

ARAMIDOVÉ BOČNÍ STĚNY – Robustní jak nikdy dřív

Pneumatiky Nokian s technologií Aramidových bočnic nabízejí dodatečnou bezpečnost a výdržnost při náročných povětrnostních podmínkách i na špatných silnicích. Jejich nesrovnatelně silné bočnice jsou vyjímečně odolné vůči opotřebení a řezům. Aramidová vlákna vyztužují a posilují bočnice, umožňují jim odolat nárazům a řezům ještě lépe.

Stejný materiál je také používán v letectví a zbrojním průmyslu. Také je úspěšně využíván u neprůstřelných vest.