11.11.2017

Porsche 911 - přezouvání na zimní pneu Pirelli SOTTOZERO SERIE II

porsche_911_pneu_pirelli.jpg

Zimní pneumatiky na Porsche v rozměru 305/30R20 103W, Pirelli WINTER 270 SOTTOZERO SERIE II. Dnešní sobotní přezouvání v našem pneuservise NEJKOLA v Olomouci zpříjemnil krásný sportovní vůz Porsche, na který jsme montovali 4 nové pneumatiky Pirelli. Tyto celkem extrémní zimní pneu se vyznačují skvělou přilnavostí na vodě a mají hodnocení na energetickém štítku A, tedy nejlepší co je.

PIRELLI WINTER SOTTOZERO SERIE II

Nejnovější generace moderních zimních pneumatik Pirelli Winter Sottozero Serie II se vyznačuje nejlepším poměrem mezi výkonem a bezpečností. Byla navržena a vyvinuta, aby za každé situace poskytovala maximální výkon. Vyrábí se v provedení W270 a W210/W240. Pro pneumatiku Winter SOTTOZERO™ Serie II je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině.

Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji. Asymetrický dezén běhounu je rozdělen do dvou odlišných částí. Vnitřní oblast účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu. Tyto prvky jsou u verze W270 posíleny výjimečným řešením patentované dvousložkové směsi.

Pro všechna provedení je charakteristické:

  • Dva bloky: přinášejí stabilitu, kontrolu a pravidelné opotřebení vzorku.
  • Tři široké drážky: zlepšený vzorek pro hydrodynamickou výkonnost pro maximální bezpečnost při akvaplaningu a během plískanic.
  • Interaktivní překládaný profil: efektivní geometrie profilu zlepšila přilnavost na všech površích v důsledku „překládaného“ profilu pneumatiky, a to při brzdění/trakci a při průjezdu zatáček.
  • Směs reagující na teplotu: nejmodernější zimní směs, která díky exkluzivní polymerové směsi umožňuje dosahovat maximální výkonnosti i při „vyšších“ zimních teplotách (lehce pod 7 °C).