28.02.2017

Nové Porsche Macan S - montáž nových kol a pneu + ochrana laku

porsche_macan.jpg

Zbrusu nové Porsche Macan S dostalo nové obutí z naší nabídky, konkrétně se jednalo o italské designové alu kol MAK Rennen a kvalitní zimní pneu Michelin Latitude Alpin v rozměru 235/55 R19 určena pro víceúčelová a kompaktní vozidla 4x4. Dále jsme dodali a namontovali nové senzory tlaku do pneumatik, které tento vůz vyžaduje. Po montáži kol byl celý vůz ošetřen tuhým voskem Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0.

MAK RENNEN - Zvolena byla dvoubarevná varianta s leštěnou přední plochou.

Michelin Latitude Alpin je zimní pneumatika určena pro automobily třídy SUV a crossovery. Zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a vynikající kilometrový proběh. Výsledky testů:

  • V případě brždění na mokré vozovce při rychlosti 80 km/h má Michelin Latitude Alpin má v průměru o 4 metry kratší brzdnou dráhu než její hlavní konkurenti.
  • Michelin Latitude Alpin vydrží o 50% kilometrů více v porovnání se svými hlavními konkurenty
  • Michelin Latitude Alpin se v porovnání s hlavními konkurenty vyznačuje v průměru o 8% lepší ovladatelností

  

 

Aplikace Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0 Paste - tuhý, syntetický vosk (ideální pro ochranu laku v zimním období)

Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0 je vědecký průlom, který přináší novou dimenzi lesku a ochrany laku. Toto vylepšené složení vytváří neuvěřitelně hluboké, syté, jasné barvy. Nová technologie HPT (Hydrophobic Polymer Technology) dlouhodobě odpuzuje vodu a chrání proti oxidaci, korozi, UV záření a degradaci povrchu. Hydrofobní, tedy vodu-odpuzující technologie vytváří úžasnou ochranu a povrchovou vrstvu, která dokonale odpuzuje vodu. Korálky vody budou z Vašeho laku klouzat i po opakovaném mytí.