20.10.2016

Montáž obřích pneu na Hummer

H3.jpg

Profi offroad pneu COOPER DISCOVERER STT PRO P.O.R. v celkem extrémním rozměru 37x12,5 R17. (americké míry pro značení pneu) Pneu byly namontovány na nové offroad disky 8x17" rozteč 6x139,7 ET0. Tímto extrémním rozměrem pneu bylo dosaženo zvýšení vozidla přibližně o 5 cm. Pneu i disky jsou z naší stále nabídky a pro majitele offroad vozů je to skvělá volba.

COOPER DISCOVERER STT PRO P.O.R. - je nová letní čistě terénní symetrická pneumatika určená pro vozy 4x4. Označení P.O.R. je zkratka Profesinal Off Road, pneumatika je homologována pro použití na pozemních komunikacích. Pneumatiky označené P.O.R. nemají energetické štítky. Technologie ARMOR TEK 3 je patentovaná a osvědčená 3 plátnová konstrukce běhounu a bočnice nabízí o 50% vyšší ochranu proti průrazu než standardní 2 plátnové pneumatiky. Ochrana ráfku pomáhá chránit disk v náročných podmínkách. ANTI STONE design složí proti zadržování kamenů v dezénu. Tato pneu nemá označení M+S.

Jak moc velké tyto pneu jsou můžete vidět na fotce, kde byly přiloženy k vozu BMW X6, který se přezouval na vedlejším zvedáku na nové zimní pneu Pirelli, SCORPION ICE & SNOW, TL XL M+S ROF [BMW]. Offroad pneu byly dovezeny z Holandska z našeho hlavního externího skladu a byly vyrobeny teprve několik málo týdnů před montáží.