22.01.2020

Lamborghini Gallardo LP560-4 vícekrokové leštění

Lamborghini_Gallardo_LP560.jpg

Exklusivní mycí program pro Lamborghini Gallardo LP560-4. Údržba celého vozu - omlazení. 

Tento týden jsme se postarali o Lamborghini Gallardo LP560 - 4. Na voze probíhaly veškeré práce od exteriéru vozu, přes čištění a impregnaci motoru až po interiér vozu.

Práce započaly vícekrokovým leštěním celého vozu. Na voze musela být provedena korekce laku, která odstranila veškeré defekty laku a následně se leštil do vysokého lesku. Celý vůz se po leštění zabalil do ochrany v podobě tvrdého, syntetického vosku, který se postará o dlouhodobou ochranou před nepříznivými vlivy, dodá autu dlouhotrvající lesk a pomůže při běžné údržbě.

Později jsme rozleštili koncovky výfuků, aby měly zase krásný lesk a byly zrcadlově lesklé. Dále jsme se vrhli na motor, který jsme šetrně za pomocí PH neutrálních čističů a kartáčků vyčistili a následně naimpregnovali a tím dodali plastům a gumovým hadicím znovu hezký vzhled a dodali jim ochranu před vysycháním.

V interiéru proběhlo hloubkové čištění kůže, která je na tomto voze snad všude s následnou impregnací a vymetení prachu z každého záhybu interiéru. Následovalo vysátí celého vozu, vyleštění oken a doladění detailů. Po několika dnech kompletní kůry odjížděl vůz znovu krásný a ošetřený. 


FOTOGALERIE LAMBORGHINI GALLARDO LP560-4