03.04.2017

Hummer H3 - ochrana karoserie tuhým voskem + nové disky a pneu

hummer_H3.jpg

Montáž nových alu kol a pneu z naší nabídky na terénní vůz Hummer H3 a následné mytí vozu zaměřené na dlouhodobou ochranu laku, vnějších plastů, odpuzování vody a nečistot z oken automobilu a ochranu pneumatik.

Aplikace tuhého syntetického vosk Meguiar's NXT Generation Tech Wax 2.0 Paste, který vytváří dlouhodobou ochranu laku a navíc podtrhuje lesk karoserie. Tento vosk rovněž působí hydrofobně a výrazně odpuzuje vodu proto byl v tomto případě aplikován v dostatečném množství také na všechna okna, zrcátka a světlomety, kde funguje jako neviditelné stěrače. Kromě ochrany laku byly ošetřeny a oživeny kvalitní kosmetikou i veškeré venkovní plasty, které získaly opět původní vzhled a jsou rovněž lépe chráněny proti povětrnostním vlivům a vyblednutí na slunci.

Před čištěním byly na vůz namontovány nové černé offroad disky s terénními pneu Cooper DISCOVERER STT PRO P.O.R v rozměru 315/70 R17, které byly následně naimpregnovány a ošetřeny speciální autokosmetikou na pneu. Díky tomu budou pneumatiky méně vysychat na slunci a ztrácet černou barvu.