15.02.2017

Genesis 380 GT - aplikace tuhých vosků

genesis.jpg

V naší nabídce ručního mytí a čištění vozů naleznete širokou škálu nejrůznějších tuhých vosků na ochranu laku. Díky mnohaleté praxi a vlastním testům Vám můžeme doporučit ideální vosk pro vaši potřebu. Neváhejte nás navštívit osobně a nechat si poradit od našeho odborníka na vosky.

Zakonzervování laku na voze Genesis Coupe 380 GT (benzínový šestiválec 3,8L s výkonem přes 300koní) speciálním tuhým voskem Collinite.

Více info o tomto vosku níže:

Karnaubský vosk prémiové třídy.Tvrdý vosk určený pro ošetření jakostních laků, kterým propůjčuje nejhlubší lesk, intenzivní barvu a krásný "beading" (voda na povrchu tvoří rovnoměrné, kulaté krůpěje). Vysoký obsah karnaubského vosku. Ze všech receptur značky Collinite obsahuje No. 915 nejvelkorysejší obsah karnaubského vosku a to pouze té nejvyšší kvality, třídy 1. Obsah karnaubského vosku je o 15% vyšší než u Collinite No. 476s.Velmi vysoký obsah vzácného karnaubského vosku znamená jediné - maximálně hluboký, měkký a hřejivý lesk. Vlastnosti tohoto skvělého vosku vyniknou nejlépe na tmavých lacích. Voskem Collinite No. 915 Marque D' Elegance jsou ošetřeny historické vozy v privátních sbírkách i drahé exempláře v aukcích Barrett - Jackson. Bude proto určitě slušet i Vašemu čtyřkolovému miláčkovi.