02.08.2017

Exklusivní alu kola Japan Racing - montáž na Mitsubishi GT3000

Japan_Racing.jpg

Alu kola Japan Racing - konkrétně model JR-21 v matném černém provedení z naší nabídky. Tyto exklusivní elektrony byly zvoleny při výběru na stylový a dnes již velmi málo vídaný vůz Mitsubishi GT3000 v rozměrech 8,5x20" a 10x20". Rozteč i ET bylo upraveno na zakázku přímo na tento vůz. Disky Japan Racing byly uchyceny k vozu pomocí sportovních matic rovněž značky Japan Racing - Super Forget steel Nuts ve zlaté barvě.

Značka alu kol Japan Racing je jedna z mnoha z naší široké nabídky alu kol. Co však dělá tyto kola exklusivní je výrazný a jedinečný design, zajímavé barevné kombinace v prvotřídní kvalitě, kterou kromě závodních jezdců, kteří od nás tyto elektrony nakupují na professionální závody ocení i motoristé fajnšmekři, kteří požadují individuální, nekompromisní vzhled nebo netradičně rozměrově provedené kombinace disků, které je možné od této značky pořídit.

 

Naše společnost NEJKOLA s.r.o. je přímý dovozce této jedinečné značky alu kol do České Republiky. U většiny modelů alu kol JapanRacing je možná individuální úprava (vyvrtání libovolné rozteče a úprava hodnoty ET - tedy zálisu disku). Poradíme Vám i s exrémními rozměry alu kol a dodáme vhodnou variantu, tak aby vše pasovalo. Na kalkulátoru Vám rádi vypočítáme technické rozdíly u nových vybraných disků JapanRacing oproti Vašim původním diskům. Před samotnou montáží a kompletací na pneumatiky zajistíme test disků přímo na voze, kdy ověřujeme převážně hodnoty ET, vzdálenost od brzdičů nebo od tlumičů a středovou díru.

Alu kola Japan Racing jsou často vyhledávány a montovány na tuningové vozy, kdy občas záměrně zvolený rozměr pneu a vybraného ráfku je v extrémním poměru, např. na 9,5" široké disky přijdou velmi úzké pneumatiky 185mm apod. I s takovou montáží máme bohaté zkušenosti a pneu dokážeme bez poškození alu kol opatrně nastřelit dělem.

V naší fotogalerii můžete shlédnout za fotkami z dnešní montáže modelu JR21 i fotky jednotlivých produktů Japan Racing: