05.06.2019

Dodge Challenger Hellcat - keramická ochrana laku

dodge_challenger_hellcat_keramika.jpg

NANO CERAMIC PROTECT 9H - Nano keramická ochrana laku na voze DODGE CHALLENGER HELLCAT 6,2L V8 707HP. Nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA. Tvrdost běžného laku je 2 až 3H. Keramika je tedy přibližně 3x tvrdší a vytváří tak unikátní neviditelný štít na povrchu karoserie.

CHALLENGER HELLCAT - 5 DNÍ PRÁCE S OHROMUJÍCÍM VÝSLEDKEM:

1.Den: probíhala příprava na leštění a aplikaci keramického povlaku, která zahrnuje: důkladné ruční umytí celého vozu, chemickou dekontaminaci celého vozu, která obsahuje odstranění polétavé rzi a odstranění asfaltu, kompletní sušení vozu vysokogramážními ručníky a za pomoci stlačeného vzduchu. Clayování vozu (odstranění drobných nečistot z laku pomocí speciální plastelíny). Odmaštění celého vozu isoprophylalkoholem. Následovala prohlídka laku pomocí Scangrip světel a zjištění defektů laku a jeho celkového stavu. Oblepení veškerých plastových částí vozu. Začátek korekce laku vícekrokovým leštěním.
 
2.Den: korekce laku za pomoci Scholl S3 Heavy Cut pasty, která zajistila odstranění veškerých škrábanců.
 
3.Den: leštění karoserie do vysokého lesku za pomoci Scholl S30 a Scholl S40 pasty v kombinaci s leštícími pady, které zajistily vytažení maximálního lesku po předchozí korekci a daly vozu zrcadlový lesk a velkou hloubku barvy. Následovalo znovu důkladné umytí a vysušení vozu.
 
4.Den: Znovu odmaštění celého povrchu vozu za pomocí isoprophylalkoholu a Nano Ceramic Protect Remover. Aplikace první vrstvy NANO CERAMIC PROTECT 9H, po vytvrdnutí aplikace druhé vrstvy NANO CERAMIC PROTECT 9H, která při pravidelné údržbě chrání lak vozu po dobu 5ti let.
 

5.Den: Finální natažení NANO CERAMIC PROTECT SOFT, která poskytuje vozu oslnivý skleněný lesk a maximalizuje hydrofobní vlastnosti. Vyleštění oken, impregnace plastů a pneumatik. Vystavení servisní knížky a vylepení nálepky, která informuje o tom, že je vůz ošetřen keramikou. Následná kontrola před předáním vozu.


CENÍK PROVEDENÝCH PRACÍ:

Vícekrokové leštění laku před aplikací keramiky (není vždy potřeba) ... 7500,-Kč s DPH
Aplikace keramiky ve dvou vrstvách NANO CERAMIC PROTECT 9H ... 20500,-Kč s DPH

Aplikace finální vrstvy NANO CERAMIC PROTECT SOFT byla zahrnuta v ceně za keramiku

Uvedené ceny se vztahují na toto vozidlo, cena se může lišit u jiného vozu !


FOTOGALERIE - KERAMIKA DODGE CHALLENGER HELLCAT: