24.03.2020

Dezinfekce Anti-COVID zdarma k diskům Concaver

Anti-covid_dezinfekce.jpg

Dezinfekce Anti-COVID zdarma k diskům Concaver. Vysoce účinná dezinfekce od českého výrobce zdarma ke každé objednané sadě alu kol Concaver.

Dezinfekce Anti-COVID - dezinfekční přípravek na ruce a různé povrchy.

Vážení zákazníci, rádi bychom podpořili Vaši ochranu před koronavirem a nově nabízíme ke každé zakoupené sadě alu kol CONCAVER z naší nabídky vysoce účinný dezinfekční přípravek Anti-COVID zcela ZDARMA ! Vybrat si můžete buď Anti-COVID rozprašovač 750 ml nebo Anti-COVID 1l balení, kterým můžete doplnit jakýkoliv rozprašovač co máte doma.

Nakoupili jsme pro Vás přibližně půl tuny této dezinfekce a rovněž jsme tak alespoň částečně podpořili českého výrobce tohoto prostředku, rodinnou firmu z Valašska. V případě, že nemáte zájem o disky CONCAVER a sháníte dezinfekci pro Vás nebo pro Vaše blízké, lze tento přípravek zakoupit samostatně na naší prodejně NEJKOLA v Olomouci nebo přes náš E-shop. Platí do rozdání/vyprodání zásob.


Co je Anti-COVID ?

Anti-COVID je český dezinfekční přípravek na dezinfekce rukou, který je možný použít i na různé povrchy. Anti-COVID je vyrobený na základě doporučené receptury WHO a je registrovaný na ministerstvu zdravotnictví ČR. Přípravek ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Naše doporučení: dezinfikujte si ruce po každém návratu z obchodu, dezinfikujte různé předměty, kterých se dotýkali ostatní lidé a na které musíte také šahat jako např. klíče, kliky od dveří, volant a řadící páka ve voze, mobilní telefon, klávesnice u počítače apod. Nezapomínejte na to, že koronavirus v průměru přežije čtyři až pět dní na různých materiálech jako je hliník, dřevo, papír, plast a sklo. Nízké teploty a vysoká vlhkost ještě více prodlužují život tohoto viru !


Anti-COVID rozprašovač 750 ml ... zakoupit můžete ZDE

Anti-COVID balení 1 litr ... zakoupit můžete ZDE

Anti-COVID ... všechny produkty ZDE