13.02.2018

Čištění koženého interiéru v BMW

renovace_kuze_nejkola.jpg

Mnoho lidí si myslí, že auto s koženým interiérem je bezúdržbové a že kůži stačí jen setřít "vlhkým hadrem". To je však naprostý omyl ! Právě sedačky jsou ve vozidle nejvíce namáhané a aby dlouho vydržely a kůže si udržela své specifické vlastnosti, je třeba se o ně pravidelně starat ! Kůže musí být stále pružná a pevná, jen díky tomu kůže dokáže déle odolávat velké zátěži, která je na ni vyvíjená.

Čištění a renovace kůže:

V naší firmě nabízíme samozřejmě i hloubkové čištění kůže PH neutrálním čističem, který je velmi šetrný a postará se o to, aby se kůže maximálně vyčistila ale přitom díky softeneru (změkčovači) nevysychala a nepoškodila se barva na kůži. Každý kožený povrch je po čištění samozřejmě ošetřen kvalitní impregnací značky Scholl, která se postará o přirozeně matný vzhled koženého povrchu a zároveň dodá kůži pružnost a ochranu jak vůči UV záření, tak vůči mechanickému namáhání. Pokud vás zajímá více informací, určitě se zastavte u nás na prodejně, kde vám proškolený personál odpoví na každý dotaz.

FOTOGALERIE:
 
První fotka ve fotogalerii - příjde vám tato sedačka čistá ? na první pohled se to nemusí zdát jako úplný extrém, každopádně je velmi znečištěná. Člověk se přirozeně potí, pot pak ulpívá na sedačce a na tu se následně lepí prach a nečistoty. Zdravou a čistou kůžu poznáte tak, že je na první pohled matná a na dotyk pevná a pružná.
 
Druhá fotka ve fotogalerii - zde vidíte rozdíl 50/50. V textuře kůže jsou zachyceny a přilepeny veškeré nečistoty, které lze odstranit jen hloubkovým a šetrným čištěním. Při čištění se používá jemný kartáček na kůži, za pomocí kterého můžeme dokonale odstranit nečistoty i z textury kůže. kůže je po čištění čistá, matná a připravená na další krok v podobě impregnace, která nám zaručí ochranu kůže.
 
Poslední fotky (vyčištěné a naimpregnované sedačky) - v posledním kroku je kůže krásně čistá a přirozeně matná. Na omak je pružná, vyživená a připravená čelit mnoha kilometrům namáhání. Správným čištěním a impregnací můžete oddálit proces stárnutí a popraskání kůže.