13.11.2017

Audi RS7 4.0 TFSI 560HP - montáž nových pneu DUNLOP

Audi_RS7_pneu_dunlop_4D.jpg

Sportovní vůz Audi RS7 s výkonem 560 koní potřebuje pro přenesení výkonu na kola opravdu pořádné pneumatiky. Zimní pneu v rozměru 275/30 R21 na obě nápravy jsou na osobním voze opravdu rarita. Z naší nabídky byly zvoleny pneu Dunlop SP WINTER SPORT 4D, které jsme dnes na tento našlapaný vůz namontovali.

Zimní pneu Dunlop SP WINTER SPORT 4D

Dunlop SP Winter Sport 4D jsou nové výkonné zimní pneumatiky pro osobní vozy. Nástupce velmi úspěšné pneumatiky SP Winter Sport 3D. Zimní pneumatiky SP Wintersport 4D jsou výjimečné díky novým 4D lamelám - technologie lamel, která kombinuje 3D lamely s novými příčnými lamelami zejména pro lepší záběr v zatáčkách. Dále díky novým „V“ drážkám v centrální části. Pneu mají zoubky speciálně vyvinuté pro zlepšení záběru a stability na sněhu, tvar běhounu uspůsobený pro rychlýodvod vody a vylepšený běhoun s funkčními polymery. Skvělé vlastnosti na suchu díky uzamykatelným lamelám a velkým blokům.

Nejdůležitější vlastnosti a charakteristiky: Stabilní a bezpečné pneu na zasněžených vozovkách. Skvělé výkony podává na mokrých površích. Nízký valivý odpor vede ke snížení spotřeby paliva. Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 4D má speciální design lamel, které se při použití síly navzájem prokládají a poskytují dobrou přilnavost na sněhu. Kromě toho se může počet lamel zvýšit, takže je možné dosáhnout lepšího výkonu při akceleraci a brzdění. Díky vroubkovaným zářezům na vnitřní straně profilových bloků je dosaženo dobrých výsledků při brždění, a to i při brzdění na sněhu. Kromě dobré přilnavosti na sněhu a ledu, mají pneumatiky dobrý výkon také za mokra. Směrový dezén pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 4D je kombinován se speciální polymerovou směsí. Ta funguje při nejrůznějších teplotách, a tím zajišťuje dobrou přilnavost i na mokrých vozovkách. To také přispívá ke snížení valivého odporu a ke snižování spotřeby paliva a emisí CO2.