27.05.2018

Alu kola OZ Zeus - montáž nejdražších kol z naší nabídky

alu_kola_OZ_Zeus_Mercedes_GTS.jpg

Alu kola OZ - italská značka alu kol kterou netřeba představovat vyrábí kromě kol na Formule 1 rovněž disky pro ty nejvýkonnější vozy na světě ! Není tedy divu, že se tyto extrémně lehké a pevné disky s vyjímečnými vlastnostmi skvěle hodí na podobně vyjímečné a silné vozy mezi které patří i Mercedes AMG GTS Bi-turbo s výkonem přes 500 PS.

Právě na tento vůz Mercedes AMG GTS byly zvoleny z naší stálé nabídky alu kola OZ a ne jen tak ledajaké ! Vybrán byl model OZ Zeus, který je nejdražší volně prodejný kousek od OZ ! Krom toho byl na zakázku vyroben v barevném provedení MATT BRONZE. Toto barevné provedení je za příplatek za který koupíte normální sadu alu kol. Na tyto etrémní disky jsme namontovali pneumatiky rovněž z naší nabídky Michelin Pilot Super Sport total performance. Dále byly potřeba senzory tlaku na vůz Mercedes GTS, které máme běžně skladem na naší prodejně. Kombinace kol OZ Zeus a ultra výkonných pneumatik Michelin způsobila, že výsledná cena přesáhla pořízení mírně ojeté Škody Octávie nové generace :-) Tedy několik set tisíc korun.

V případě zájmu o kola OZ navštivte naši olomouckou prodejnu, kde máme stánek OZ Racing a vystavené modely kol OZ ! Poradíme Vám a společně vybereme vhodný model pro Váš vůz.


Technické parametry alu kola OZ a pneu Michelin na GTS:

přední náprava: OZ Zeus Matt Bronze v rozměru 10x20" rozteč 5x112 pneu Michelin Pilot Super Sport 275/30 ZR20 97Y + senzory tlaku TPMS

zadní náprava: OZ Zeus Matt Bronze v rozměru 11,5x21" rozteč 5x112 pneu Michelin Pilot Super Sport 305/25 ZR21 98Y + senzory tlaku TPMS


Fotogalerie montáž alu kol OZ Zeus a pneu Michelin na Mercedes GTS v dílně NEJKOLA Olomouc: